Hosting a servis eshopu

Celý eshop poběží na našem serveru, na kterém vytvoříme oddělený hosting právě pro Váš projekt. Toto řešení zvýší bezpečnost a rychlost pro Váš eshop, oproti systémům, jež data všech uživatelů slučují na jednom místě.

 

K získání eshopu Siarem tedy potřebujete jenom doménu, ale i tu Vám pomůžeme vybrat. Tak aby Váš e-shop měl líbíví sexy název, snadnou dohledatelnost a zapamatovatelnost.

 

Prostudujeme obor podníkání, ve kterém se pohybujete a relevantnost klíčových slov a jejich četnost vyhledávání. Také zhodnotíme jejich oblíbenost a používání konkurencí. Zvolená doména bude registrovaná na Vás. Jenom nastavíte DNS záznamy domény na náš server. Na něm my vytvoříme unikátní webhosting právě pro Váš e shop.

K doméně Vám také zřídíme potřebný počet emailových schránek. I ty budou hostované u nás. Avšak odděleně na Vašem hostingu, abych Vám zajistili maximální bezpečnost Vašich dat.

 

SSL šifrování je samozřejmostí. Můžete se tedy Vy, vaši zaměstnanci i zákazníci bez obav připojovat do Vašeho e-shopu a provádět potřebné úkony, aniž by spojení bylo někým nežádoucím hacknuto. Díky zabezpečení URL Vašeho eshopu pomocí SSL certifikátu Vás snadněji nalezne a zobrazí vyhledávač, např. Google. Vaši zákazníci budou mít jistotu, že se jedná o Váš e-shop a budou chráněni proti útoku podvodných stránek.

STATUS_IS__APP_RUNNING