Tvorba webových stránek na míru.

Žijeme v době, kdy je nutné být na internetu. Někdy sice slýcháme námitky drobných firem, či spíše živnostníků, že zakázek mají dost a další z internetu nepotřebují. 

 

Avšak přiznejme si, že i zákazník, který na Vás dostal kontakt z jiného zdroje než z webových stránek, se na ty Vaše stránky chce podívat. Nebo více než chce, potřebuje! Může být např. v situaci, že je právě na cestě k Vám a na poslední chvíli hledá přesnou adresu či telefon na Vás, protože z toho jiného zdroje to zůstalo kdesi napsané na papírku na stole u kolegyně v kanceláři apod.

 

Nebo potenciální zákazník na Vás dostal ústní doporučení a chce vidět fotky, realizace a reference. V takových chvílích, kdy zákazník nedostává základní informaci o tom, co sami o sobě říkáte, co jste, jak to děláte, kde to děláte a jak dlouho to děláte, můžete rychle ztrácet body v očích potenciálního klienta. Nastoupí najednou pochyby. Je to ta pravá firma? Skutečně to udělá dobře? Jemu mám svěřit své peníze?

 

Proto tvrdíme, že každý musí mít nějaké vlastní webové stránky. Byť jen třeba webovou vizitku a pár obrázků k tomu.

 

 

Nejdůležitější je, aby se správně zobrazovaly na mobilním telefonu. Počet uživatelů internetu přistupujících přes mobilní telefon roste a blíží se v některých segmentech 40-50%.

 

 

My Vám vytvoříme webové stránky na míru Vašim potřebám. Rychle a vkusně.

 

Proč web na zakázku.

O návrh designu, výrobu webu i jeho servis se postaráme.
Nemusíte si někde zajišťovat design, jinde kódování webových stránek a jinde zase jeho webhosting a správu.
Odlišíte se od stylizovaných webových šablon konkurence.
Design vhodný Vašemu typu podnikání.
Konkrétní lidé v konkrétní kanceláři v Plzni s nimiž se můžete potkat místo automatizovaných složitých systémů, jež se stěží naučíte ovládat.

 

 

STATUS_IS__APP_RUNNING