Technologie

Podnikáte dlouho? Máte za sebou již několikátou tvorbu webových stránek a dodavatele? Pamatujete ty webové stránky, které byly úzké, když přišla doba širokoúhlých monitorů? Náhle pak působily zastarele.

Nebo pamatujete dokonce ještě flashové prezentace? Řešili jste přestup na jiný hosting a zjistili jste, že Vaše webové stránky jsou nefunkční na novějších verzí skriptovacího jazyka php?

Zjistile jste, že ve starých webových stránkách máte díky špatně zvoleným postupům na starší verzi php jazyka bezpečnostní díry? S naším licencovaným softwarem CMS redakčního systému se Vám nic takového nestane. 


Tvoříme webové stránky na neustále aktualizované technologii běžící na pozadí. Obnovujeme bezpečností prvky přepisujeme skripty souběžně s aktualzací na novější verzi programovacího jazyka. Přizpůsobujeme se požadavkům vyhledávačů a operačních systémů, tak aby Vás nikdy Google, Android, Microsoft Edge aj. nezaskočily nějakou změnou. Vše děláme na pozadí, aniž byste pocítili výpadek služeb.
 

Už se nemusíte starat o trendy v technologiích a pracně zajišťovat aktualizaci technologie Vašeho webu, jako to možná děláte co pár let doposud.

Tvorbu webových stránek tak můžete řešit jen jedinkrát za celou dobu svého podnikání. (Nemáme na mysli aktualizaci obsahu.)

STATUS_IS__APP_RUNNING