Web rychle zhotovený a dodaný

Nejen na ceně webových stránek, ale hlavně také na čase zhotovení záleží. Tvorba webů na míru je náš denní job a zvládáme to rychle. Např. tento celý web s prvotními základními texty jsme měli hotový za 2 dny.

 

Jak probíhá tvorba webovych stranek v praxi? Vyzpovídáme Vás (můžeme on-line rozhovorem), abychom zjistili Vaše potřeby. Zašleme Vám proforma fakturu na zálohu a po přijetí peněz se dáme do práce. 

Následně zhotovíme šablonu Vašich webových stránek. Tu obohatíme rovnou o Vaše firemní barvy, texty a fotografie, které jste nám mezitím zaslali.

 

Práci pošleme k nahlédnutí a po schválení a doplacení zbývající částky zaktivujeme Vaše webové stránky na serveru.

Rychlost také záleží na počtu stránek. Tvorba web stránky je jedna věc a celý web druhá. Každá stránka na Vašem webu může mít jiné rozložení prvků a celou ji vlastně kódujeme / skládáme od začátku. Čím více stránek a komponent bude použito, tím déle.
 

Suma sumárum, kolik to tedy zabere celkově času? Pokud máte vše připravené (texty a fotografiie - ale i ty jsme schopni za Vás udělat) hravě zvládneme některé projekty i za 14 dní. Tvorba www stránek je tedy něco, co můžete pustit za hlavu a o vše se postaráme my.

STATUS_IS__APP_RUNNING